menu icon
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
Chopin
MOBIL NET 10GB
Chopin
MOBIL NET 30GB
Chopin
MOBIL NET 100GB
Chopin
MOBIL NET 200GB
abonament
29.90 zł zamów usługę
39.90 zł zamów usługę
71.90 zł zamów usługę
99.90 zł zamów usługę
Chopin NET MOBIL NET 10GB
abonament umowa na 24 m-cy 29.90 zł zamów usługę
Chopin NET MOBIL NET 30GB
abonament umowa na 24 m-cy 39.90 zł zamów usługę
Chopin NET MOBIL NET 100GB
abonament umowa na 24 m-cy 71.90 zł zamów usługę
Chopin NET MOBIL NET 200GB
abonament umowa na 24 m-cy 99.90 zł zamów usługę
Podane ceny są cenami brutto.
Umowa na 24 miesiące.
Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego pakietu? Zamów rozmowę z konsultantem.
Zamów kontakt

Szybki internet mobilny

Jak wybrać najlepszy internet do domu i biura?

Większość osób korzysta z niego niejeden raz, nawet o tym nie wiedząc. LTE (Long Term Evolution) to nazwa technologii, za pośrednictwem której odbywa się transmisja danych w sieci telefonii komórkowej. Internet mobilny zaś, czyli Internet LTE na kartę, to nic innego jak bezprzewodowe łącze internetowe. Z dostępu do sieci korzystamy już nie tylko w domach, ale także w pracy i w podróży. Najlepsi dostawcy, w tym Telewizja Kablowa Chopin zapewniają swoim klientom coraz wyższe wartości transferu danych. Dzięki temu można wykorzystywać tę formę dostępu już nie tylko na urządzeniach mobilnych. Internet mobilny na kartę sprawdzi się także w działalności usługowej, czy wręcz do prowadzenia biura. Internet mobilny początkowo był dosyć kosztowną usługą. Obecnie jest dużo bardziej przystępny cenowo, a atrakcyjne pakiety sprawiają, że większość użytkowników telefonów z niego korzysta.

Ciekawostką, która pozostała z czasów, kiedy internet LTE był stosunkowo drogi, jest automatyczny wybór Wi-Fi. Większość telefonów, zamiast wybierać szybszy transfer, wybiera automatycznie Wi-Fi, kiedy tylko jest ono dostępne. Oprogramowania urządzeń przenośnych nie dostosowano w tej kwestii do rzeczywistości. Urządzenia pyta nas wręcz, czy nie chcemy poczekać z pobieraniem aktualizacji, czy większych plików, aż do momentu, kiedy będziemy w zasięgu sieci Wi-Fi.

Dzisiaj już w ten sposób nie oszczędzamy pieniędzy. Telewizja Kablowa Chopin oferuje pakiety internetu mobilnego nawet do 100 GB. Dopóki pobieramy dane w ramach pakietu dla danego abonamentu, nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów. Jak widać, szybki internet mobilny rozwija się tak szybko, że będziemy wkrótce zastanawiać się nie nad jego ceną, a nad tym, czy nasz sprzęt obsłuży oferowane prędkości.

Jaki internet mobilny na kartę będzie najlepszy?

Szybki internet mobilny na kartę powinien sprostać oczekiwaniom uczniów i osób pracujących zdalnie. Można w ten sposób uczestniczyć w lekcjach on-line, czy telekonferencjach. Telewizja Kablowa Chopin oferuje szybki internet mobilny do domu za pośrednictwem nadajników, które zapewnia najlepszą jakość usług nie tylko w powiecie wejherowskim i puckim, ale i w całej Polsce.

Szybki internet mobilny to usługa, której zasięg najczęściej będziemy wykorzystywać w okolicy miejsca zamieszkania, podczas drogi do pracy, czy w czasie podróży służbowych. Tylko dobrze dobrany i szybki internet LTE na kartę zapewni dostęp do globalnych zasobów bez względu na to, gdzie jesteśmy każdego dnia.

Dla kogo szybki internet mobilny na kartę w TK Chopin jest najlepszym rozwiązaniem?

Abonenci Telewizji Kablowej Chopin mogą wybierać różne rodzaje podłączenia do sieci. Optymalnym rozwiązaniem jest para usług: szybki internet światłowodowy i szybki internet mobilny na kartę. Abonenci w ten sposób zabezpieczają swój dostęp do sieci i mają pewność, że stabilny internet będzie do ich dyspozycji, gdziekolwiek się wybiorą.

Jeżeli często się przeprowadzamy albo nasza praca związana jest z częstymi wyjazdami, to warto zapewnić sobie szybki internet mobilny z pakietem 100 GB. Nie musimy wtedy korzystać z sieci hotelowych, czy po przeprowadzce szukać ofert miejscowych operatorów.

Jeżeli prowadzimy biuro, czy sklep internetowy, to konieczne jest zapewnienie sobie stałego połączenia z internetem. Możemy na bieżąco odpowiadać na zapytania i kontrolować składane zamówienia. Co ważne, szybki internet mobilny daje dostęp do wielu komunikatorów, za pomocą których można prowadzić rozmowy zagraniczne bez dodatkowych kosztów.

Jak wygodnym rozwiązaniem są mapy z nawigacją, wie każdy, kto zastąpił nimi tradycyjne mapy papierowe. To nie tylko bardziej ekologiczne, ale i znacznie dokładniejsze źródło informacji. Chcąc z niego korzystać, warto jednak mieć internet mobilny z dużym pakietem danych. Dzięki temu będziemy mieć pod ręką plany miast, rozkłady jazdy, czy zapłacimy za parking. Internet LTE na kartę da nam dostęp do sieci, którego nie stracimy wraz z wylogowaniem się z internetu domowego.

Jaki zasięg powinien mieć internetu LTE?

Telewizja Kablowa Chopin oferuje internet LTE na kartę obsługiwany w ogólnopolskim zasięgu. Używane przez nas nadajniki pokrywają praktycznie całą Polskę, a poza jego granicami internet mobilny zabezpieczają umowy roamingowe.

Jeżeli szybki internet mobilny na kartę ma stanowić jedyny dostęp do sieci również w domu, to zalecamy jego sprawdzenie w praktyce. Nie zawsze zasięg będzie umożliwiał korzystanie z internetu wewnątrz budynku albo wtedy, gdy wiele osób będzie korzystać z sieci jednocześnie. Wiedząc o tym, zapewniamy zasięg na tyle duży, że internet LTE powinien odpowiadać wymaganiom większości użytkowników. Pomocne przy sprawdzeniu zasięgu mogą być mapy zasięgu danego operatora. Zalecamy też, aby wybierając operatora, samemu przetestować jego zasięg tam, gdzie później ma on być na co dzień użytkowany.

Czytaj więcej...
Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość*:
Ulica*:
Nr domu*:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23a
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ