menu icon

Dostawca szybkiego internetu i telewizji kablowej– o firmie

O firmie Telewizja Kablowa Chopin jest cenionym dostawcą internetu światłowodowego, cyfrowej telewizji kablowej oraz usług telefonicznych. Od 2015 roku zaopatrujemy naszych Klientów również w mobilny internet oraz usługi telefonii komórkowej. Oferujemy też montaż systemów monitoringu wizyjnego. Bogate doświadczenie oraz najwyższa jakość świadczonych usług pozwoliły nam uzyskać pozycję lidera na lokalnym rynku operatorów kablowych. Korzystanie z naszych usług to bezpieczeństwo gwarantowane zezwoleniami telekomunikacyjnymi oraz wieloletnim doświadczeniem. Misją naszej firmy jest wprowadzanie nowoczesnych technologii realizowanych w sposób niezawodny i konkurencyjny. Zwieńczeniem 20-letniej działalności Telewizji Chopin jest Nadmorska Grupa Medialna skupiająca pod swoim skrzydłami telewizję kablową, dwa programy lokalne – Twoją Telewizję Morską oraz Twoją Telewizję Religijną, a także portal informacyjny Nadmorski24.pl oraz lokalne radio – Norda FM.

Nie tylko internet i kablówka – nasza działalność

Początki firmy sięgają roku 1995; swoją działalność rozpoczynaliśmy na Osiedlu Chopina w Wejherowie i stąd wywodzi się nasza nazwa. Początkowo byliśmy dostawcą sygnału telewizyjnego poprzez nowo zbudowaną sieć kablową, jednak doświadczenie w dziedzinie budowy i eksploatacji nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych pozwoliło rozszerzyć zakres naszego działania. Od listopada 1998 roku Abonenci Chopin Telewizji Kablowej mają możliwość oglądania pierwszego w regionie programu lokalnego Twoja Telewizja Morska, w którym codziennie przedstawiamy aktualne wiadomości społeczne, kulturalne, polityczne oraz sportowe. Transmitujemy na żywo ważne dla naszego regionu wydarzenia, takie jak sesje samorządów oraz imprezy kulturalno-sportowe. W całodobowej ramówce Twojej Telewizji Morskiej znajduje się kilkanaście programów autorskich, które skierowane są do szerokiego grona odbiorców. TTM jest rozpoznawalną i cenioną marką na Pomorzu. Interwencje bezkompromisowych, odważnych i wyjątkowo skutecznych dziennikarzy wciąż poszerzają grono widzów. Twoja Telewizja Religijna to jedenaście programów telewizyjnych, emitujących na żywo podglądy obrazu z kamer z kościołów z naszego regionu. Jest to propozycja skierowana do lokalnej społeczności chrześcijańskiej, umożliwiająca odbiorcom uczestnictwo w mszach świętych bez wychodzenia z domu. TTR to także wspólne pasmo programowe, na antenie którego zobaczymy kilka audycji, również w języku kaszubskim. Chopin Telewizja Kablowa w ramach realizacji strategii aktywnego rozwoju firmy rozszerzyła swoją ofertę, tworząc portal internetowy Nadmorski24.pl. Jest to dynamicznie rozwijający się serwis o zasięgu regionalnym. Na witrynie znajdują się najświeższe informacje z powiatu wejherowskiego. i puckiego oraz Trójmiasta, a także serwisy tematyczne, baza firm i telewizja internetowa. Czytelnicy w łatwy i przyjemny sposób mogą sprawdzić rozkład jazdy autobusów, pociągów czy tramwajów. Dużą popularnością cieszą się kamery internetowe. Widok z niemal 40 kamer umożliwia podgląd na żywo z miejscowości turystycznych, plaż czy newralgicznych skrzyżowań. Radio Norda FM to ostatni duży projekt Nadmorskiej Grupy Medialnej. Dziennikarze i prezenterzy codziennie przekazują mieszkańcom Północnych Kaszub najważniejsze informacje z regionu. Na antenie radia usłyszeć można wiadomości społeczne, gospodarcze i polityczne. Nie brakuje też kultury i sportu oraz wywiadów z ciekawymi ludźmi. To wszystko okraszone jest współczesnymi i nieco starszymi przebojami. Radia Norda FM słuchać można na częstotliwości 88 MHz, w naszej sieci kablowej oraz na stronie internetowej www.nordafm.pl.

Nasze atuty

 • bogate doświadczenie w branży
 • ugruntowana pozycja na rynku lokalnym
 • szeroka oferta usług
 • doświadczone kierownictwo
  oraz wyszkoleni pracownicy
 • profesjonalizm i wysoka
  jakość obsługi Klientów
 • zaawansowana technologia transmisyjna
  oparta na nowoczesnej sieci światłowodowej

Cele Telewizji Kablowej "Chopin"

Chcemy, aby Telewizja Kablowa "Chopin" była firmą nowoczesną i przyjazną dla naszych Klientów. Stąd dynamiczny rozwój i podążanie za potrzebami Odbiorcy, wyprzedzające często ich oczekiwania. Naszą ambicją jest rozszerzanie zakresu dotychczasowych usług ze szczególnym naciskiem na coraz lepszą jakość oraz wprowadzanie usług nowych, otwierających przed naszymi Klientami możliwości do tej pory niedostępne.

Chcemy brać aktywny udział w życiu naszej lokalnej społeczności, wspieramy więc kulturę, sport, oświatę oraz organizacje opiekuńcze i charytatywne. Zamierzamy nadal rozbudowywać sieć kablową w oparciu o najnowsze technologie i powiększać bazę Klientów poprzez własne inwestycje oraz partnerską współpracę ze wszystkimi zainteresowanymi firmami.

Złota Pike 2013 dla Telewizji Kablowej Chopin Złota Pike 2013
dla Telewizji Kablowej “Chopin”

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej już po raz siódmy przyznała nagrody specjalne osobom, przedsiębiorstwom i instytucjom, które w sposób godny wyróżnienia przyczyniają się do rozwoju całej branży i swoją działalnością – zarówno biznesową, jak i społeczną - stanowią wzór do naśladowania. W tym roku statuetkę Złotej PIKE 2013 w kategorii Operator została nagrodzona Telewizja Kablowa "Chopin". Nagroda została przyznana za całokształt działalności, stałe podnoszenie jakości usług oraz realizację projektów społecznych.

Mocarz Kabla Polskiego dla dyrektora Telewizji Kablowej Chopin Mocarz Kabla Polskiego
dla dyrektora Telewizji Kablowej “Chopin”

Podczas Ogólnopolskiego Forum Operatorów Kablowych FOR-TEL 2011 zostały przyznane nagrody branżowe "Mocarz Kabla Polskiego". Z dumą informujemy, że jednym z trzech laureatów tej prestiżowej nagrody został dyrektor Telewizji Kablowej "Chopin" Tadeusz Nowakowski. Nagroda ta została wręczona za inicjowanie wdrożeń technologii cyfrowej w Telewizji Kablowej Chopin i stworzenie projektu konsolidacji sieci kablowych i dostarczania sygnału do operatorów Grupy Medialnej „Chopin”.

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość*:
Ulica*:
Nr domu*:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

 • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
 • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
 • Krokowa, ul. Krótka 7
 • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ