menu icon

Pakiety usług

Pakiet Wróć do Chopina

Pakiet Wróć do Chopina
Super oferta dla powracających klientów! Aż do 50% rabatu na Internet przez cały okres umowy, przy wyborze pakietu TV + Internet. Dodatkowo 3 miesiące za 1 zł miesięcznie i promocja na aktywację – teraz tylko 1 zł. Zadzwoń i zapytaj o promocję dla powracających klientów 58 738 97 01.
Zamów

Pakiet Smart Box

Pakiet Smart Box
Nowość w ofercie - Pakiet Smart Box! To internet 60, 150, 300 lub 400 Mb/s do wyboru + Pakiet telewizji Start Box. Start Box jest podstawowym pakietem telewizyjnym oferującym 87 programów, w tym 25 HD, do którego dobrać można 18 pakietów tematycznych. Połącz telewizję z internetem i oszczędzaj! Ciesz się swobodą wyboru!
Sprawdź

Pakiet TV+Internet

Pakiet TV+Internet
Wybierz najkorzystniejszy pakiet usług dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz atrakcyjne pakiety: internet do 650 Mb/s i ponad 230 kanałów telewizyjnych. Dodatkowo do pakietu możesz dobrać telewizję mobilną Chopin GO na smartfon lub tablet. Chopin GO to 100 kanałów telewizyjnych, które testować możesz bezpłatnie przez 2 miesiące. Wybierz pakiet odpowiadający Twoim potrzebom: szybki internet czy bogata oferta telewizyjna? Zadzwoń i zamów: 58 738 97 01.
Sprawdź

Pakiety Biznes

Pakiety Biznes
Przyspieszamy! Teraz do 650 Mb/s w ofercie dla biznesu. Chopin Net Biznes 60 Mb/s za 56,91 zł/ mies., Chopin Net Biznes 120 Mb/s za 73,17 zł/mies., Chopin Net Biznes 250 za 89,43 zł/mies., Chopin Net Biznes 400 Mb/s - 105,69 zł/mies. Chopin Net Biznes 650 Mb/s - 121,95 zł/mies. Kupując usługę internetu z telefonem otrzymasz rabat na telefon nawet do 6 miesięcy za 1 zł.

Sprawdź


Zachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych Klientów naszej firmy do śledzenia aktualnych promocji. W naszej ofercie nie brakuje atrakcyjnych propozycji, dzięki którym mogą Państwo wydatnie zmniejszyć koszty użytkowania telewizji kablowej, szybkiego internetu światłowodowego czy telefonu. Zapewniamy, że zarówno nasi stali Klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się na zawarcie z nami umowy, mogą liczyć na korzystne oferty z naszej strony. Obsługujemy również Klientów biznesowych.

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość*:
Ulica*:
Nr domu*:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Krokowa, ul. Krótka 7
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ