menu icon

Pakiety usług

Pakiet Internet z TV

Pakiet Internet z TV
Sprawdź naszą "Gorącą promocję" na Pakiet Internet 300 Mb/s z telewizją – 48 programów w promocyjnej cenie 19,90 zł miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące. Po okresie promocyjnym koszt abonamentu wynosi 49,90 zł. Potrzebujesz więcej programów? Zamów Internet 300 Mb/s z telewizją 125 kanałów w cenie 29,90 zł. Cena obowiązuje przez pierwsze 3 miesiące, potem wyniesie 69,90 zł. Dodatkowo otrzymasz 50 zł na zakupy w Biedronce. Kliknij zamów i przekonaj się sam!
Sprawdź

Pakiet TV+Internet

Pakiet TV+Internet
Czy można mieć więcej za mniej? W naszej promocji na pakiet telewizji z Internetem jak najbardziej! Kliknij w przycisk sprawdź i przekonaj się sam!
SprawdźZachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych Klientów naszej firmy do śledzenia aktualnych promocji. W naszej ofercie nie brakuje atrakcyjnych propozycji, dzięki którym mogą Państwo wydatnie zmniejszyć koszty użytkowania telewizji kablowej, szybkiego internetu światłowodowego czy telefonu. Zapewniamy, że zarówno nasi stali Klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się na zawarcie z nami umowy, mogą liczyć na korzystne oferty z naszej strony. Obsługujemy również Klientów biznesowych.

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość*:
Ulica*:
Nr domu*:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Krokowa, ul. Krótka 7
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ