menu icon

Pakiety usług

Pakiet Smart Box

Pakiet Smart Box
Nowość w ofercie - Pakiet Smart Box! To internet 60, 150, 300 lub 400 Mb/s do wyboru + Pakiet telewizji Start Box. Start Box jest podstawowym pakietem telewizyjnym oferującym 87 programów, w tym 25 HD, do którego dobrać można 18 pakietów tematycznych. Połącz telewizję z internetem i oszczędzaj! Ciesz się swobodą wyboru!
Sprawdź

Pakiety TV+Internet

Pakiety TV+Internet
Połącz usługi i korzystaj z rabatów! Telewizja 130 programów w tym aż 64 HD + internet Chopin Net 60 to koszt 93,70 zł miesięcznie. Sprawdź pozostałe pakiety i zobacz ile możesz zaoszczędzić. Dodatkowo do każdego pakietu otrzymasz 1 antywirus na PC w cenie abonamentu!
Sprawdź

Pakiety Biznes

Pakiety Biznes
Przyspieszamy! Teraz do 650 Mb/s w ofercie dla biznesu. Chopin Net Biznes 60 Mb/s za 56,91 zł/ mies., Chopin Net Biznes 120 Mb/s za 73,17 zł/mies., Chopin Net Biznes 250 za 89,43 zł/mies., Chopin Net Biznes 400 Mb/s - 105,69 zł/mies. Chopin Net Biznes 650 Mb/s - 121,95 zł/mies. Kupując usługę internetu z telefonem otrzymasz rabat na telefon nawet do 6 miesięcy za 1 zł.

Sprawdź


Zachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych Klientów naszej firmy do śledzenia aktualnych promocji. W naszej ofercie nie brakuje atrakcyjnych propozycji, dzięki którym mogą Państwo wydatnie zmniejszyć koszty użytkowania telewizji kablowej, szybkiego internetu czy telefonu. Zapewniamy, że zarówno nasi stali Klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się na zawarcie z nami umowy, mogą liczyć na korzystne oferty z naszej strony. Obsługujemy również Klientów biznesowych.

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Hel, ul. Żeromskiego 14
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ