menu icon

Aktualne promocje

Konkurs Visa

Konkurs Visa
Zapraszamy do udziału w konkursie "Opłaca się opłacać kartą Visa". Aby wziąć udział w konkursie należy: zalogować się do naszego e-BOK-a, wybrać fakturę do opłacenia, wybrać płatność online, dokonać płatności kartą Visa i przejść do formularza konkursowego, wysłać odpowiedź. Na uczestników czekają super nagrody: samochód, 3 vouchery o wartości 10 tys. zł, 40 voucherów o wartości 1000 zł i 4 tys voucherów po 100 zł. Konkurs trwa do 10.10.2020. Płać kartą Visa i wygrywaj nagrody! Szczegóły konkursu na stronie www.oplacasie.pl.
Zamów

Świętuj z nami 25 urodziny

Świętuj z nami 25 urodziny
Świętuj z nami 25 urodziny! Z okazji 25- lecia przygotowaliśmy dla naszych Abonentów konkurs urodzinowy. Napisz dlaczego lubisz oglądać telewizję i wygraj super nagrody.: 1 miejsce - 6 dniowy pobyt w hotelu w Jastrzębiej Górze dla 2 dorosłych osób + 2 dzieci. 2 miejsce – 2000 zł rabatu na usługi Chopin Telewizji Kablowej. 3 miejsce – voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania w Biurze Podróży w Wejherowie. Dodatkowo rozdamy 10 zestawów gadżetów: kubek termiczny, koc polarowy, notes, zakreślacz. Regulamin konkursu dostępny jest na naszej stronie w zakładce KONKURSY i w Biurze Obsługi Klienta w Wejherowie. Zapraszamy!
Zamów

Oferta na kemping

Oferta na kemping
Spędzasz wakacje na kempingu na Półwyspie? Teraz w przyczepach kempingowych i kamperach również możesz mieć łatwy dostęp do internetu czy telewizji. Wystarczy, że podłączysz się do naszej sieci. Zadzwoń do nas i skorzystaj z indywidualnej oferty na usługi 58 738 97 01.
Zamów

Telefonia mobilna

Telefonia mobilna
Z przyjemnością informujemy o uruchomieniu standardu 5G dla użytkowników naszej sieci. Obecnie zasięg sieci 5G jest dostępny dla abonentów korzystających z sieci TK Chopin w miastach: Gdańsk, Szczecin, Łódź, Wrocław, Warszawa, Poznań i Katowice. Standard 5G to najnowszej generacji sieć komórkowa, zapewniająca szybsze połączenie z Internetem, mniejsze opóźnienia przesyłu danych oraz dużo większą pojemnością w porównaniu do poprzednich generacji. Zamów telefonię mobilną w naszej sieci i skorzystaj ze standardu 5G. Szczegóły oferty pod numerem 58 738 97 01.
Zamów

Chopin GO

Chopin GO
Oglądaj ulubione kanały telewizyjne na urządzeniach mobilnych! W naszej ofercie Chopin GO znajdziesz już 101 kanałów telewizyjnych. Z usługi mogą korzystać Abonenci TK Chopin, którzy posiadają konto eBOK i mają wykupiony pakiet telewizyjny (za wyjątkiem pakietu Stalowego). Aplikacja posiada intuicyjny interfejs i umożliwia oglądanie audycji nawet do 7 dni wstecz na wybranych kanałach. Z usługi Chopin GO można korzystać na trzech urządzeniach mobilnych z systemem Android oraz iOS. Zadzwoń i zamów usługę 58 738 97 01.
Zamów

Promocja CANAL+

Promocja CANAL+
Super promocja na Pakiet CANAL+ Prestige zawierający 8 kanałów: CANAL+, CANAL+ +1, CANAL+ Film, CANAL+ Dokument, CANAL+ Family, CANAL+ Seriale, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 2. Najlepsze premiery filmowe i najciekawsze rozgrywki sportowe na CANAL+ w promocyjnej cenie 37,80 zł. Uruchom usługę samodzielnie logując się na swoje konto w eBOK-u lub zadzwoń 58 738 97 01.
Zamów

Nowość! Kanały 4K

Nowość! Kanały 4K
Nowość! Kanały 4K już w naszej ofercie. W ostatnim czasie dostawaliśmy zapytania, kiedy rozpoczniemy przekaz kanałów w rozdzielczości 4K? Oczywiście, najszybciej jak to tylko możliwe! Dostosowaliśmy nasz sygnał i już teraz w naszej ofercie mamy 2 kanały 4K: FunBox UHD 4K (nr 307) i Ultra TV 4K (nr 308). Rozdzielczości 4K pozwala dojrzeć jeszcze więcej szczegółów w rozgrywkach sportowych, czy w efektach filmowych. Masz telewizor 4K? Zamów moduł CAM i oglądaj kanały w najwyższej jakości. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta: 58 738 97 01.
Zamów

Start Box

Start Box
Ułożyliśmy Ci idealny pakiet telewizyjny. Start Box jest podstawowym pakietem telewizyjnym oferującym 88 programów, w tym 25 HD, do którego dobrać można 17 pakietów tematycznych. Oglądaj co chcesz, płać za to co oglądasz. Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 738 97 01.
Zamów

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny
Skorzystaj ze zniżek w ramach Karty Dużej Rodziny. Zamów usługi z rabatem 5% na miesięczną opłatę abonamentową za usługę dostępu do pakietu- Internet + Telewizja i 5% na miesięczną opłatę abonamentową za usługę telefonii mobilnej przy zakupie 5 kart SIM w ramach usługi Rodzinny Abonament. Posiadasz Kartę Dużej Rodziny lub korzystasz z lokalnych programów KDR w Redzie, Rumi, Pucku i Gdańsku? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej: 58 738 97 01.
Zamów

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe
Chcesz być bezpieczny w sieci? Skorzystaj z naszej usługi PAKIET BEZPIECZEŃSTWA i zyskaj niezawodną ochronę komputera i smartfona przed wirusami. Pakiet Bezpieczeństwa Chopin na 1 urządzenie w cenie 7,99 zł/miesięcznie, 2 urządzenia- 9,90 zł/mies., 3 urządzenia- 12,90 zł/mies., 5 urządzeń- 19,90 zł/mies. Zamów telefonicznie pod numerem 58 738 97 01 lub uruchom usługę samodzielnie logując się na swoje konto w eBOK-u.
Zamów

HBO + HBO GO promocja

HBO + HBO GO promocja
HBO HD + HBO GO za 29,90 zł! Zamów dostęp do usługi HBO (28 zł mies.), a dostaniesz dostęp do usługi HBO GO za 1,9 zł. Dodatkowo aktywacja usługi w promocyjnej cenie 1,23 zł. HBO HD to pakiet trzech kanałów Premium: HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, natomiast HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który umożliwia nieograniczony dostęp do biblioteki setek godzin najnowszych filmów, dokumentów i seriali produkcji HBO. HBO GO daje również możliwość korzystania z kanałów linearnych HBO, HBO 2 oraz HBO 3. Zamów telefonicznie pod numerem 58 738 97 01.
Zamów

Twoja Telewizja Religijna

Twoja Telewizja Religijna
Oglądaj na żywo transmisję Mszy św. w Twojej Telewizji Religijnej. Na kanałach 40- 63 znajdziesz podgląd na żywo z kamer kościołów, dzięki czemu możesz uczestniczyć w mszy świętej w swojej parafii. Teraz podgląd z kamer dostępny jest także na portalu Nadmorski24- zakładka "kościoły ONLINE". Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach oglądając przekaz online z pomorskich świątyń.
Zamów

Moduł Cam

Moduł Cam
Moduł Cam to urządzenie umożliwiające odbiór telewizji cyfrowej bez dekodera. To wygodny sposób na oglądanie telewizji - nie potrzeba dodatkowego pilota, dekodera i opłat związanych z dzierżawą. Koszt zakupu modułu to 99,00 zł. Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 738 97 01.
Zamów

Promocja dla Seniora

Promocja dla Seniora
Jeśli jesteś seniorem i korzystasz z internetu, mamy idealną ofertę dla Ciebie! Jedynie 25,00 zł za internet. A może interesuje Cię usługa telefonii stacjonarnej? Abonament telefoniczny Senior w naszej sieci to koszt 10,09 zł mies., bezpłatne połączenia w sieci, 50 min. gratis na połączenia lokalne, międzymiastowe i międzynarodowe, aparat telefoniczny za 1,23 zł przy umowie na 23 miesiące lub rabat na abonament do 2 miesięcy za 1,23 zł. Skorzystaj też z promocji na telefonię mobilną z rozmowami bez limitu i 2 GB internetu za 17,90 zł. Posiadasz legitymację emeryta lub rencisty? Ta oferta jest stworzona z myślą o Tobie! Zadzwoń i zamów: 58 738 97 01.
Zamów


Zachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych Klientów naszej firmy do śledzenia aktualnych promocji. W naszej ofercie nie brakuje atrakcyjnych propozycji, dzięki którym mogą Państwo wydatnie zmniejszyć koszty użytkowania telewizji kablowej, szybkiego internetu światłowodowego czy telefonu. Zapewniamy, że zarówno nasi stali Klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się na zawarcie z nami umowy, mogą liczyć na korzystne oferty z naszej strony. Obsługujemy również Klientów biznesowych.

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość*:
Ulica*:
Nr domu*:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ