menu icon

Aktualne promocje

Wspieramy Przedsiębiorców

Wspieramy Przedsiębiorców
Wspieramy Przedsiębiorców!
Skorzystaj z aktualnej promocji skierowanej do osób prowadzących działalność gospodarczą. Oferujemy szybki dostęp do Internetu od 150 Mb/s do 800 Mb/s, realizowany w oparciu o szybkie i niezawodne łącza światłowodowe. Szeroki zakres przepustowości naszych łączy sprawia, że każdy przedsiębiorca, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, znajdzie rozwiązanie adekwatne do potrzeb swojej firmy przy jednoczesnym zachowaniu racjonalnego poziomu ponoszonych kosztów.
Zadzwoń już teraz 58 738 97 01 lub skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.
Zamów

Telefon mobilny

Telefon mobilny
Zacznij oszczędzać z TK Chopin – przenieś do Nas swój numer komórkowy!
Wybierz plan taryfowy, który najbardziej Ci odpowiada, następnie wypełnij formularz dostępny na naszej stronie internetowej, a my załatwimy za Ciebie wszystkie formalności związane z przeniesieniem numeru.
Wejdź w zakładkę "PRZENIEŚ NUMER" i skorzystaj z promocji już dziś! Szczegóły oferty pod numerem 58 738 97 01.
Przenieś numer

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny
Skorzystaj ze zniżek w ramach Karty Dużej Rodziny. Zamów usługi z rabatem 5% na miesięczną opłatę abonamentową za usługę dostępu do pakietu - Internet + Telewizja i 5% na miesięczną opłatę abonamentową za usługę telefonii mobilnej przy zakupie 5 kart SIM w ramach usługi Rodzinny Abonament. Posiadasz Kartę Dużej Rodziny lub korzystasz z lokalnych programów KDR w Redzie, Rumi, Pucku i Gdańsku? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej: 58 738 97 01.
ZamówZachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych Klientów naszej firmy do śledzenia aktualnych promocji. W naszej ofercie nie brakuje atrakcyjnych propozycji, dzięki którym mogą Państwo wydatnie zmniejszyć koszty użytkowania telewizji kablowej, szybkiego internetu światłowodowego czy telefonu. Zapewniamy, że zarówno nasi stali Klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się na zawarcie z nami umowy, mogą liczyć na korzystne oferty z naszej strony. Obsługujemy również Klientów biznesowych.

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość*:
Ulica*:
Nr domu*:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23a
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ