menu icon

Aktualne promocje

FOX

FOX
Zapraszamy do oglądania premierowych odcinków drugiego sezonu „DEEP STATE: TAJNY UKŁAD” w odkodowanym paśmie kanału FOX. „DEEP STATE: TAJNY UKŁAD„ to inteligentny thriller z wielką polityką w tle. Nowe niejasne układy i zasady działania tajnych machinacji. Nowi bohaterowie i ciekawe śledztwa – to wszystko już od niedzieli 26 maja o godz. 20.10 na kanale FOX. Włącz kanał 221 w naszej sieci. Kanał odkodowany jest do 16 czerwca.
Zamów

Telefon mobilny

Telefon mobilny
Prosta oferta telefonii mobilnej. Rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci w Polsce bez limitu, dodatkowo aż 11 GB internetu za 23,90 zł miesięcznie. Surfuj w sieci JESZCZE WIĘCEJ- przenieś swój numer do TK Chopin. Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 738 97 01.
Zamów

Chopin GO

Chopin GO
Teraz Twoje ulubione kanały TV także na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS! Zainstaluj aplikację Chopin GO i zamień swój smartfon czy tablet w przenośną telewizję. Z usługi mogą korzystać Abonenci TK Chopin, którzy posiadają konto eBOK i mają wykupiony pakiet telewizyjny (za wyjątkiem pakietu Stalowego) oraz usługę dostępu do Internetu stacjonarnego (co najmniej 20 Mb/s). Wypróbuj bezpłatnie przez 2 miesiące (potem 7 zł miesięcznie). Zamów telefonicznie pod numerem 58 738 97 01.
Zamów

KINO TV

KINO TV
W maju i czerwcu Kino TV przygotowało dla widzów ciekawe propozycje filmowe. Z tej okazji zapraszamy do oglądania kanału KINO TV w oknie otwartym do 16 czerwca. Widzowie mogą wybierać pośród filmów, które skłaniają do refleksji, dają motywację do działania czy zapadają w pamięć. Na kanale Kino TV znajdziesz "filmy Twojego życia", a wśród nich „Jerry Maquire”14 maja, „Czekolada” 18 maja, „Ostatni Mohikanin” 19 maja, „Gattaca – Szok przeszłości” 25 maja, „I kto to mówi” 26 maja, „Gothika” 30 maja- w maju wybierz pozycję 203 na pilocie.
Zamów

Internet

Internet
Nowe, większe prędkości internetu w TK Chopin. Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty nowych pakietów internetowych, od 1.04.2019 r. oferujemy łącze internetowe do 400 Mb/s. Oferta na Internet stacjonarny: Chopin NET 60 - 34.90 zł, Chopin NET 120 - 43.90 zł, Chopin NET 250 - 59.90 zł, Chopin NET 400 - 79.90 zł. Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 738 97 01.
Zamów

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe
Chcesz być bezpieczny w sieci? Skorzystaj z naszej usługi PAKIET BEZPIECZEŃSTWA i zyskaj niezawodną ochronę komputera i smartfona przed wirusami. Pakiet Bezpieczeństwa Chopin na 1 urządzenie w cenie 7,99 zł/miesięcznie, 2 urządzenia- 9,90 zł/mies., 3 urządzenia- 12,90 zł/mies., 5 urządzeń- 19,90 zł/mies. Zamów telefonicznie pod numerem 58 738 97 01 lub uruchom usługę samodzielnie logując się na swoje konto w eBOK-u.
Zamów

Karta Dużej Rodziny

Karta Dużej Rodziny
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że przystąpiliśmy do rządowego programu Karta Dużej Rodziny oraz lokalnych programów KDR w Redzie, Rumi, Pucku i Gdańsku. W TK Chopin posiadacze KDR mogą skorzystać ze zniżek: 5% na miesięczną opłatę abonamentową za usługę dostępu do pakietu- Internet + Telewizja, 5% na miesięczną opłatę abonamentową za usługę telefonii mobilnej przy zakupie 5 kart SIM w ramach usługi Rodzinny Abonament. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty przygotowanej dla Ciebie i Twojej rodziny!
Zamów

Infolinia całodobowa

Infolinia całodobowa
Infolinia całodobowa w naszej sieci - 58 738 97 01. Od teraz jesteśmy dostępni dla Państwa przez całą dobę!
Zamów

HBO + HBO GO promocja

HBO + HBO GO promocja
HBO HD + HBO GO za 29,90 zł! Zamów dostęp do usługi HBO (28 zł mies.), a dostaniesz dostęp do usługi HBO GO za 1,9 zł. Dodatkowo aktywacja usługi w promocyjnej cenie 1,23 zł. HBO HD to pakiet trzech kanałów Premium: HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, natomiast HBO GO to internetowy serwis wideo na żądanie, który umożliwia nieograniczony dostęp do biblioteki setek godzin najnowszych filmów, dokumentów i seriali produkcji HBO. HBO GO daje również możliwość korzystania z kanałów linearnych HBO, HBO 2 oraz HBO 3. Zamów telefonicznie pod numerem 58 738 97 01.
Zamów

eBOK promocje

eBOK promocje
Korzystaj z eBOK-a i uruchom usługi bez opłat aktywacyjnych!
eBOK- elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, to platforma internetowa stworzona dla naszych Klientów. Tu w szybki i wygodny sposób sprawdzisz rozliczenia za usługi, podwyższysz pakiet czy dokupisz nowe usługi np.: pakiety Premium. Nie masz konta na eBOK? Zadzwoń do nas 58 738 97 01 lub napisz tkchopin@tkchopin.pl.
Zamów

Moduł Cam

Moduł Cam
Moduł Cam teraz na raty!
Moduł Cam to urządzenie umożliwiające odbiór telewizji cyfrowej bez dekodera. To wygodny sposób na oglądanie telewizji - nie potrzeba dodatkowego pilota, dekodera i opłat związanych z dzierżawą. Zamów moduł CAM w naszej sieci i płać w dogodnych dla siebie ratach.
Koszt modułu to 99 zł, maksymalna ilość rat: 10. Szczegóły oferty uzyskać można pod numerem telefonu 58 738 97 01.
Zamów

Promocja dla Seniora

Promocja dla Seniora
Jeśli jesteś seniorem i korzystasz z internetu, mamy idealną ofertę dla Ciebie! Jedynie 25,00 zł za internet. A może interesuje Cię usługa telefonii stacjonarnej? Abonament telefoniczny Senior w naszej sieci to koszt 10,09 zł mies., bezpłatne połączenia w sieci, 50 min. gratis na połączenia lokalne, międzymiastowe i międzynarodowe, aparat telefoniczny za 1,23 zł przy umowie na 23 miesiące lub rabat na abonament do 2 miesięcy za 1,23 zł. Skorzystaj też z promocji na telefonię mobilną z rozmowami bez limitu i 2 GB internetu za 17,90 zł. Posiadasz legitymację emeryta lub rencisty? Ta oferta jest stworzona z myślą o Tobie! Zadzwoń i zamów: 58 738 97 01.
Zamów


Zachęcamy wszystkich obecnych i przyszłych Klientów naszej firmy do śledzenia aktualnych promocji. W naszej ofercie nie brakuje atrakcyjnych propozycji, dzięki którym mogą Państwo wydatnie zmniejszyć koszty użytkowania telewizji kablowej, szybkiego internetu czy telefonu. Zapewniamy, że zarówno nasi stali Klienci, jak i osoby, które dopiero zdecydują się na zawarcie z nami umowy, mogą liczyć na korzystne oferty z naszej strony. Obsługujemy również Klientów biznesowych.

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość:
Ulica:
Nr domu:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23/a
  • Hel, ul. Żeromskiego 14
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ