menu icon
PROMOCJA
PROMOCJA
PROMOCJA
CHOPIN MOBIL SENIOR
CHOPIN MOBIL
NORMALNY
CHOPIN MOBIL NORMALNY+
CHOPIN MOBIL EURO
abonament
miesięczny
19.90 zł zamów usługę
23.90 zł zamów usługę
27.90 zł zamów usługę
49.90 zł zamów usługę
Darmowy pakiet danych
6 GB PL
11 GB PL
21 GB PL
6 GB PL + 1 GB EU*
Dodatkowy pakiet danych
w krajach UE
1 GB / 39 zł **
1 GB / 39 zł **
1 GB / 39 zł **
1 GB / 39 zł **
Stawka za minutę połączenia głosowego do sieci stacjonarnej oraz krajowej sieci komórkowej Chopin Telewizja Kablowa Sp. z o. o. oraz do sieci krajowych operatorów stacjonarnych i krajowych operatorów komórkowych.
0 zł
0 zł
0 zł
0 zł
Aktywacja pakietu
19,90 zł
19,90 zł
19,90 zł
19,90 zł
CHOPIN MOBIL SENIOR
Darmowy Pakiet Danych
aktywacja pakietu 19,90 zł
abonament miesięczny 19.90 zł zamów usługę
CHOPIN MOBIL NORMALNY
Darmowy Pakiet Danych 11 GB PL
aktywacja pakietu 19,90 zł
abonament miesięczny 23.90 zł zamów usługę
CHOPIN MOBIL NORMALNY+
Darmowy Pakiet Danych 21 GB PL
aktywacja pakietu 19,90 zł
abonament miesięczny 27.90 zł zamów usługę
CHOPIN MOBIL EURO
Darmowy Pakiet Danych 6 GB PL + 1 GB EU
aktywacja pakietu 19,90 zł
abonament miesięczny 49.90 zł zamów usługę
Podane ceny są cenami brutto.Promocja aktywna jest z e-fakturą
* 6GB transferu doanych do wykorzystania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz 1GB do wykorzystania w Roamingu na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinu.
** Pakiet ważny 30 dni.

Telefon mobilny – dla Ciebie, dla domu, dla biznesu!

Co to jest telefon mobilny?

Telefon mobilny z Telewizji Kablowej Chopin to urządzenie, które może towarzyszyć nam, gdziekolwiek jesteśmy. Co najważniejsze, będzie tam doskonale działało. Tego właśnie oczekujemy od współczesnego smartfona, czy bardziej tradycyjnego telefonu mobilnego z klawiaturą. Telefon komórkowy na stale zadomowił się w naszym życiu. Wiele osób przyznaje, że wraca specjalnie do domu, kiedy zauważy brak smartfona.

Pierwszy telefon mobilny w niczym nie przypominał dzisiejszych komórek. Był wielkości małej walizki z dosyć dużą anteną i poza połączeniami głosowymi, nie miał innych możliwości. Dzisiaj telefon mobilny pełni rolę naszego organizera, portfela, umożliwia kontakt z bliskimi. Od tego, czy telefon mobilny będzie cały czas w zasięgu sieci, zależy obecnie powodzenie wielu naszych codziennych czynności. Ważne, aby wybrać takiego operatora, który da nam pewność, że zawsze będziemy w zasięgu sieci. Telewizja Kablowa Chopin jest właśnie takim operatorem. Dzięki temu nasi bliscy mogą do nas w każdej chwili zadzwonić lub napisać.

Jak wybrać pierwszy telefon mobilny dla dziecka?

Telefon komórkowy nie jest formą zabawki, którą dziecko wykorzysta tylko do gier i zabaw. Obecnie nie zapewniając mu dostępu do smartfona, można doprowadzić do jego wykluczenia społecznego. Wybierając pierwszy telefon mobilny dla dziecka, warto pamiętać, że będzie ono korzystało z niego również do aktywnego uczestniczenia w zajęciach szkolnych, a nawet już przedszkolnych.

Pierwszy telefon mobilny dla dziecka będzie potrzebny nie tylko do lekcji w trybie zdalnym. Telefon mobilny to również kamera, którą dzieci nagrywają próby do szkolnych przedstawień, czy odgrywają sceny z lektur. Dzieci przy pomocy telefonu mobilnego pomagają nieobecnym w szkole, przekazując im lekcje. Mogą wspólnie pracować nad trudnymi zadaniami i razem przygotowywać się do sprawdzianów.

Dla rodzica pierwszy telefon mobilny dla dziecka daje możliwość stałego kontaktu. Łatwo można sprawdzić, co dziecko robi, a nawet je zobaczyć wykorzystując odpowiednie aplikacje do rozmów wideo.

Pierwszy telefon mobilny dla dziecka nie powinien być zbyt trudny w obsłudze. Wybierajmy aparat, który nie będzie ciężki, ani trudny do utrzymania w małych dłoniach. Dziecku będzie potrzebny telefon mobilny z aparatem i kamerą, które umożliwią na przykład zrobienie czytelnych zdjęć zapisków z zeszytów. Do ich wysyłania i odbierania na pewno będzie konieczny dostęp do internetu.

Czytaj więcej...Potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego pakietu? Zamów rozmowę z konsultantem.
Zamów kontakt

Twoje usługi

Internet

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telewizja

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Internet Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj

Telefon Mobilny

brak pakietu

kliknij by wybrać Dodaj
WYŚLIJ ZAMÓWIENIE LUB URUCHOM USŁUGĘ SAMODZIELNIE W EBOK-U
Kontakt z doradcą
Imię*:
Nazwisko:
Telefon kontaktowy*:
Adres e-mail*:
Usługa:
Adres instalacji
Miejscowość*:
Ulica*:
Nr domu*:
Mieszkanie:
Wyślij
Asystent
Zamknij okienko asystenta ASYSTENT

Adresy biur obsługi klienta

  • Wejherowo, ul. Przemysłowa 3
  • Puck, ul. Przebendowskiego 23a
  • Gdańsk, ul. Pilotów 3/3

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ